Produkty pro zdravotní péči
Napište nám info@noano.eu
Nebo nám rovnou zavolejte +420 734 62 62 62
Menu

Půjčovna chodítek pro seniory

 

Chodítka pro seniory jsou nezbytnou pomůckou pro udržení kvality života a zajištění samostatného pohybu. Ačkoliv to tak může vypadat, chodítka nejsou určena pouze pro důchodce, ale využijí je i invalidé, lidé se sníženou mobilitou, ale také například lidé po operacích.

Pokud máte v plánu využívat chodítko po omezenou dobu, je vhodným řešení pronájem. Při výběru myslete na účel použití (chodítko na podporu chůze, či chodítko pro rehabilitaci) a na to, zda ho budete používat uvnitř či venku.  

V naší nabídce naleznete:

Pevná chodítka do interiéru

Pevné chodítko skládací s předními koly

Cena pronájmu: 169kč/měsíc

Skládací chodítko pro seniory, nebo pro osoby se sníženou pohyblivostí. Jeho maximální nosnost je 130 kg. Je vhodné do interiéru.

Stabilní pohyblivé chodítko

Cena pronájmu 126 Kč/měsíc

Pohyblivé invalidní chodítko s krokovým mechanismem. Je vhodné do interiéru. Kloubové propojení obou stran umožňuje posouvání jedné a druhé strany chodítka, což usnadňuje chůzi. Maximální nosnost je 130 kg.

Venkovní chodítka

Čtyřkolové chodítko Taima M ECO

Cena pronájmu: 240 Kč/měsíc

Kvalitní a vysoce odolné chodítko pro seniory, ivalidy a všechny osoby se sníženou pohyblivostí. Maximální nosnost 150 kg. Velká kola a jejich rozpětí zajišťují stabilitu bez rizika přepadnutí. Chodítko disponuje textilní sedačkou, která umožňuje bezpečné usednutí.

Rehabilitační chodítka pro nácvik chůze

Chodítko Stabilo

Cena pronájmu: 170 Kč/měsíc

Rehabilitační chodítko je vhodné pro nácvik chůze v interiéru i exteriéru. Velká podpěrná deska a ergonomické rukojeti zajišťují pohodlí a stabilitu.

Chodítko Stabilo II basic

Cena pronájmu: 456 Kč/měsíc

 

Kontaktní formulář

* - povinné položky