Produkty pro zdravotní péči
Napište nám info@noano.eu
Nebo nám rovnou zavolejte +420 734 62 62 62
Menu

Půjčovna invalidních vozíků

 

Invalidní vozíky jsou nezbytnou pomůckou pro osoby se sníženou pohyblivostí. Umožňují jejich uživateli pokračovat v běžných činnostech života. Vozík je vhodný nejen pro důchodce a invalidy, ale také například pro osoby s dočasně sníženou pohyblivostí po operacích.

Nabízíme několik typů invalidních vozíků. Jejich výběr záleží na tom, co od vozíku uživatel očekává a v jaké je fyzické kondici. 

V případě, že potřebujete vozík pouze krátkodobě, ideálním řešením je naše půjčovna invalidních vozíků, kde naleznete mechanické vozíky od odlehčených až po ty pro bariatrické pacienty s vysokou nosností. Vzhledem k tomu že se pořizovací cena se pohybuje od 8 000 Kč, je zapůjčení invalidního vozíku, které vyjde na 490 – 640 Kč za měsíc, výhodnější variantou.

Mechanické invalidní vozíky

Zajišťují uživateli samostatný pohyb. 

V naší nabídce naleznete:

Mechanický vozík TOMTAR MR-S

Cena pronájmu: 490Kč/měsíc

Jedná se o standardní mechanický invalidní vozík s ocelovým rámem v barvě šedé metalízy. Maximální nosnost invalidního vozíku je 130 kg. 

Mechanický vozík CANEO E

Cena pronájmu: 640 Kč/Měsíc

Je to mechanický odlehčený invalidní vozík se skládacím rámem z duralu s moderním bílým perleťovým lakem. Maximální nosnost vozíku je 125 kg.

Mechanický vozík CANEO XL

Cena pronájmu: 640Kč/měsíc

Invalidní vozík určený pro bariatrické pacienty s vyšší nosností do 120 kg.

Pronájem invalidního vozíku bez starostí

Půjčit si vozík pro důchodce, invalidy či osoby s dočasně sníženou pohyblivostí je snadné. Vše s vámi detailně vyřešíme, včetně podmínek vrácení a dalších náležitostí. Naši technici vám vozík dovezou a nainstalují, zároveň vám detailně předvedou, jak funguje a zaškolí vás. Nemusíte tak mít obavy, poskytneme vám komplexní péči, jsme tady pro vás už přes 30 let.