Produkty pro zdravotní péči
Napište nám info@noano.eu
Nebo nám rovnou zavolejte +420 734 62 62 62
Menu

Půjčovna zdravotních polohovacích postelí

 

Polohovací postele pro seniory jsou nepostradatelnou pomůckou během jakékoli péče. Polohovací postele přinášejí úlevu dlouhodobě nemocným nebo nemohoucím lidem a zároveň všem, kteří o ně pečují. Pravidelně polohovat nemocného je důležité nejen pro jeho pohodlí, ale také zdraví a bezpečí při polohování a přesunech.

Pronájem polohovací postele je vítanou službou, protože nemusíte polohovací postel s elektrickým ovládáním kupovat, jejich cena se pohybuje okolo mezi 20 000 Kč až 70 000 Kč, podle typu polohovací postele. Pronájem vás vyjde mnohem levněji, už od 968 Kč za měsíc.

Polohovací postele s elektrickým ovládáním

Polohovací postele se snadno ovládají pomocí ovladače, který je k posteli připojen. Postel tak může lehce ovládat pečující personál a stejně tak sám senior nebo uživatel. Polohovací postele jsou dostatečně odolné a pevné, jejich nosnost je 180 až 200 kg a více.

TIP: Nezapomeňte si k zapůjčení polohovací postele objednat také zapůjčení antidekubitní matrace, která slouží jako výborná prevence proti proleženinám.

Pronájem polohovací postele bez starostí

Půjčit si polohovací postel s elektrickým ovládáním je snadné. Vše s vámi detailně vyřešíme, včetně podmínek vrácení a dalších náležitostí. Naši technici vám polohovací postel dovezou a nainstalují, zároveň vám detailně předvedou, jak funguje a zaškolí vás. Nemusíte tak mít obavy, poskytneme vám komplexní péči, jsme tady pro vás už přes 30 let.

Kontaktní formulář

* - povinné položky